CZ PL EN

Sport vitality

Tenis

Zaplecze tenisowe  ośrodka Vitality charakteryzuje się profesjonalnymi parametrami i oferuje maksymalny komfort zarówno amatorom, jak i zawodowym graczom... 2 hale tenisowe z 6 kortami REBOUND ACE, 7 kortów ziemnych, ścianka do trenowania serwisu, maszyna treningowa POINT SWISS, kort dla najmłodszych, profesjonalny zespół trenerów, treningi indywidualne i grupowe, analiza, sparing, naciąganie i serwis rakiet, wypożyczalnia, sklep, organizacja turniejów i obozów letnich.

Badminton

Połączenie profesjonalnego zaplecza badmintonowego i doświadczonego zespołu trenerów tworzy znakomite warunki do uprawiania tego sportu... do 10 kortów, profesjonalny zespół trenerów, treningi indywidualne i grupowe, przygotowanie przedmeczowe i kondycyjne, analiza, serwis, wypożyczalnia, sklep, organizacja turniejów i obozów letnich.

Minigolf

18 torów pola do minigolfa, zgodnych z parametrami międzynarodowej federacji minigolfa. Przy wysokiej jakości powierzchni minigolf jest też znakomitym uzupełnieniem podczas trenowania wybijania (szybkość greenu ok 8)  do klasycznego golfa. Minigolf jest częścią ogrodu z  powierzchnią do uprawiania sportów, dziecięcym rajem i miejscem do posiedzenia przy grillu, w którym w lecie odbywają się też wieczory muzyczne.

Siatkówka plażowa

Siatkówka plażowa jest kolejnym atrakcyjnym sportem, który można uprawiać w naszym ośrodku. Znakomite zaplecze i dobrej jakości piasek czeka na wszystkich miłośników siatkówki plażowej.

Mini futbol

Na boisku pokrytym sztuczną murawą trzeciej generacji można grać w dwa rodzaje mini futbolu. Zmniejszone pole do gry zwiększa dynamikę rozgrywki, gracze mają znacznie częstszy kontakt z piłką, przez co częściej oddają strzały na bramkę, co wzmacnia widowiskowość gry. Dzięki trybunom na boisku można rozgrywać różne turnieje towarzyskie.

Rowery & hulajnogi

W ośrodku Vitality można wypożyczyć rowery i hulajnogi z odpowiednim osprzętem. Beskidy oferują znakomicie oznakowany system ścieżek rowerowych o zróżnicowanym poziomie trudności.

Kręgle

Gra w kręgle jest atrakcyjnym i niewymagającym sportem dla małych i dużych. Do dyspozycji są dwa tory do kręgli firmy BRUNSWICK oraz wysuwane ścianki boczne, które zapewnią wspaniałą zabawę również najmłodszym użytkownikom.

Oferta uzupełniająca

Dla osób indywidualnych, liczniejszych grup lub w przypadku imprez firmowych ... tenis stołowy, strzelanie z łuku, strzelnica laserowa, konsole do gier, gry planszowe Weykick, bilard holenderski, wypożyczalnia rakiet i sprzętu sportowego, sklep z wyposażeniem sportowym.

GOKARTY

 • Długość toru Steel Ring wynosi 1234 m, na powierzchni 63 300 m². Tor został wybudowany w 2017 roku i dzięki swojej rozległości należy do najlepszych w całej Europie.
 • Do dyspozycji jest 15 gokartów CRG Centurion z silnikami Honda GX390. Rzeczą oczywistą jest też elektroniczny pomiar czasu, umożliwiający porównanie osiągnięć w grupie przyjaciół czy kolegów z firmy. Na terenie znajduje się też bistro oraz bar z tarasem i widokiem na tor. Zawody gokartowe są bardzo skuteczną metodą na teambuilding, obfitującą w dobrą zabawę i adrenalinę.
 • Na dzieci w wieku od 7 do 12 lat czeka gokart wyposażony w pasy bezpieczeństwa i specjalną ramę, gwarantującą najwyższy pozom bezpieczeństwa. Jeżeli dzieci nie odważą się prowadzić samodzielnie, do dyspozycji jest też dwumiejscowy gokart, w którym dzieci zasiądą na fotelu współpasażera.
 • W Centrum Bezpiecznej Jazdy uczymy, jak zapobiegać i rozwiązywać kryzysowe sytuacje na drodze. Pod okiem fachowców można w bezpieczny sposób spróbować opanować pojazd w sytuacjach ekstremalnych.

KONIE

Stajnia Vitality oferuje naukę jazdy konnej o profilach rekreacyjnym, relaksacyjnym, kondycyjnym, rehabilitacyjnym i sportowym.

 • nauka jazdy konnej dla początkujących i zaawansowanych jeźdźców
 • imprezy urodzinowe (1 godz. zawodów i wożenia na koniu)
 • organizacja dnia jeździeckiego dla amatorów i doświadczonych jeźdźców, dla firm i grup
 • przejażdżki powozem konnym lub specjalne akcje wyjazdowe, skijering
 • wynajem hali, parkuru i wyposażenia jeździeckiego
 • sklep z wyposażeniem jeździeckim
 • obozy jeździeckie i obozy dla dzieci
 • rehabilitacja konna pod kierownictwem sympatycznej fizjoterapeutki i hipoterapeutki Stanislavy Valicové

GOLF

 • Ropice Golf Resort jest 18-to dołkowym polem mistrzowskim o linksowym charakterze, oferującym widok na panoramę Beskidu Śląskiego.
 • Początkujący gracze mogą skorzystać z 6 dołkowego publicznego pola golfowego o długości 543 m.
 • Powierzchnie treningowe - zadaszony driving range, 2 Puting Greeny i jeden Pitch Green.
 • Usługi dla graczy w golfa: transport na tereny golfowe i z powrotem, wypożyczalnia i sprzedaż wyposażenia golfowego, nauka gry w golfa z profesjonalnym trenerem, organizacja dnia golfowego dla doświadczonych zawodników oraz początkujących graczy, w ramach  
 • Pakiet pobytowy WITALNY GOLF 3 DNI

Narty

W pobliżu hotelu Vitality znajduje się kilka ośrodków narciarskich i tras biegowych, które usatysfakcjonują zarówno miłośników narciarstwa biegowego, jak i zjazdowego. W niektórych z tych ośrodków nasi goście hotelowi mogą liczyć na zniżki na ski pasy i usługi ... 15% zniżki w Kempaland Bukovec & 15% zniżki w Szkole narciarskiej Malina Ski, 20% w Ski Złoty Groń, Ski Mosty, Ski Czantoria Ustroń, ...

Paragliding

Adrenalina i niezapomniane przeżycia w postaci tandemowego lotu z Jaworowego Wierchu. Lot zapewnia dostateczną ilość czasu do podziwiania fantastycznych widoków.

Turystyka rowerowa

W regionie Beskidu Śląskiego znajduje się ponad 260 km oznakowanych ścieżek rowerowych o różnym poziomie trudności. Większość tras składa się z pętli tematycznych ... W jeden dzień po trzech krajach, Śladem górskich schronisk, Do źródeł rzeki Olše, Szlak pięknych widoków, Potrójna Granica, Trasa Radegast czy pętla rowerowa REGIOTOUR.

Turystyka

Region Beskidu Śląskiego jest jedynym miejscem w Czechach, w którym  przeplatają się kultury trzech zaprzyjaźnionych słowiańskich narodów. Charakteryzuje się nie tylko specyficznym narzeczem, ale i w szczególności unikatowym stylem architektonicznym i folklorem, zacierającym granice między przeszłością a teraźniejszością. Poznaj szorstki świat beskidzkich górali.

 Recepcją hotelu Vitality ... tel.: +420 595 530 611 | +420 734 753 83 | email: recepce@hotelvitality.cz

ŚLEDŹ NAS

       

NOWOŚCI EMAILEM

Chcesz otrzymywać regularnie nowości i specjalne oferty?

Resort Vitality

Resort Vitality

www.resortvitality.cz
REZERWACJA