CZ PL EN

Restauracja moderna

Restauracja hotelowa Moderna oferuje swoim gościom profesjonalizm, oryginalną atmosferę, przychylność i niecodzienną gastronomię. Menu opiera się na składnikach sezonowych i połączeniu tradycji i nietuzinkowych pomysłów, tworzących harmonijną całość i pozwalających w pełni cieszyć się przeżyciami kulinarnymi. Uzupełnieniem potraw jest starannie opracowana oferta win. Restauracja oferuje 90 miejsc, z możliwością wyjścia na taras w okresie letnim.

Zespołem kucharzy kieruje Executive Chef hotelu Vitality Michal Kuczera.

Cukiernia Café Maryša

Cukiernia zachęca to beztroskiego posiedzenia przy kawie marki Danesi i domowych deserach. W menu znajduje się bogata oferta tortów, deserów, drinków i potraw, wśród których nie mogło zabraknąć kultowego tortu czekoladowo malinowego lub ciabatty z domowym wołowym Pastrami i serem cheddar. W okresie letnim do dyspozycji gości oddany został słoneczny taras. Na uroczyste okazje zespół może przygotować niecodzienne torty na życzenie.

 

Executive Chef Michal Kuczera

Jestem zwolennikiem zarówno nowoczesnej kuchni światowej, jak i tradycyjnej kuchni czeskiej, do której zawsze dodają jakiś wyjątkowy element, który sprawia, że moje potrawy są wyjątkowe i seksowne. w kuchni preferuję prostotę i elegancję. Doświadczenia zdobywałem w Niemczech, Austrii i Szwajcarii, gdzie prestiż i jakość stoją zawsze na pierwszym miejscu. Obecnie już od ośmiu lat jestem częścią zespołu hotelu Vitality, gdzie zawsze staramy się przygotowywać harmonijne połączenie kształtów, kolorów i smaków.

Cukiernia Café Maryša ...

Restauracja Moderna ...

  • rezerwacja stolika w restauracji … +420 595 530 630 | +420 734 753 842
  • rezerwacja ślubu albo uroczystości … +420 595 530 626 | +420 734 753 843
  • rezerwacja eventu firmowego … +420 595 530 616 | +420 721 012 235
  • gastro@hotelvitality.cz 

ŚLEDŹ NAS

       

NOWOŚCI EMAILEM

Chcesz otrzymywać regularnie nowości i specjalne oferty?

Resort Vitality

Resort Vitality

www.resortvitality.cz
REZERWACJA